Przejdź do strony: Lokalizacja

Złotniki gmina Suchy Las

ul. Łagiewnicka

BGR Deweloper zadbał o kompleksowy charakter inwestycji. Jej atutem jest bardzo dobra lokalizacja na terenie jednej z najlepiej rozwiniętych gmin w Polsce.

Dostęp do Zachodniej Obwodnicy Poznania, nowych szkół, zaplecza sportowego i kulturalnego (m.in. aquaparku, prężnie działającego Centrum Kultury w Suchym Lesie), gęstej sieci ścieżek rowerowych i terenów spacerowych to jednak nie wszystko. Osiedle dobrze odpowiada na potrzeby osób dynamicznych, chcących szybko przemieszczać się nie tylko własnym autem, ale również wygodną i nowoczesną komunikacją publiczną.

Lokalizacja na terenie jednej z najlepiej rozwiniętych gmin w Polsce bez wątpienia jest istotnym atutem inwestycji Złotniki Park.

Mieszkańcy tej okolicy mają wygodny dostęp do Zachodniej Obwodnicy Poznania, nowych szkół oraz zaplecza sportowego i kulturalnego (m.in. aquaparku i prężnie działającego Centrum Kultury w Suchym Lesie). Aktywne osoby z pewnością docenią rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych i terenów spacerowych.

Co ważne, lokalizacja osiedla pozwala sprawnie i wygodnie przemieszczać się nie tylko własnym autem, ale także nowoczesną komunikacją miejską.

Wybierz mieszkanie
Przejdź do strony: Poznaj okolice
Przejdź do strony: Galeria