Przejdź do strony: Start

Witamy w Złotniki Park

przyjaznym miejscu dla rodzin

Dwa pierwsze etapy osiedla Złotniki Park są już gotowe. Plusem inwestycji przy ul. Łagiewnickiej w Złotnikach jest jej kameralny charakter. W niskich, dwupiętrowych budynkach są dostępne mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od 46 do 79 m2. W każdym budynku mieści się tylko 6 mieszkań. Wszystkie lokale na parterze otwierają się na prywatne zielone ogródki o powierzchni aż do 190 m2, a apartamenty zlokalizowane na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony. Większość mieszkań posiada również komórkę lokatorską. W sprzedaży posiadamy również dodatkowo płatne garaże. Każde mieszkanie posiada dwa bezpłatne miejsca parkingowe.  

Mieszkanie można kupić w standardzie deweloperskim.

Pierwszy etap osiedla Złotniki Park firmy BGR Deweloper jest gotowy. Jednocześnie trwa budowa kolejnego, którego zakończenie zaplanowano na czerwiec 2019 roku. Plusem inwestycji przy ul. Łagiewnickiej w Złotnikach jest jej kameralny charakter. W niskich, dwupiętrowych budynkach są dostępne mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od 48 do 79 m2.

W każdej klatce mieści się tylko 6 mieszkań. Wszystkie mieszkania na parterze otwierają się na prywatne zielone ogródki o powierzchni aż do 200 m2, a apartamenty zlokalizowane na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony. Do każdego z mieszkań funkcjonalna komórka lokatorska została wliczona w cenę zakupu. Poza garażami oferujemy w sprzedaży również miejsca parkingowe pod wiatami. Mieszkanie można kupić w standardzie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

Przejdź do strony: Ikony
Przejdź do strony: Panorama
Przejdź do strony: Wygodnie
Przejdź do strony: Szybkie połączenie z Poznaniem
Przejdź do strony: AKADEMOS
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Masz pytania?