Przejdź do strony: Start

Odkryj Złotniki Park

Idealne miejsce dla Twojej rodziny

Szukasz kameralnego miejsca, gdzie poczujesz się swobodnie i bezpiecznie? Osiedle Złotniki Park przy ul. Łagiewnickiej w Złotnikach doskonale spełni Twoje oczekiwania. W niskich, dwupiętrowych budynkach znajdziesz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od 41 do 85 m2.

Mieszkania na parterze posiadają prywatne zielone ogródki o powierzchni do 190 m2, a mieszkańcy wyżej zlokalizowanych apartamentów mają do dyspozycji przestronne balkony. Większość mieszkań posiada również komórkę lokatorską. Do każdego mieszkania przynależą dwa bezpłatne miejsca parkingowe, a dla bardziej wymagających przygotowaliśmy dodatkowo płatne garaże.

Istnieje możliwość zakupu mieszkania wyłącznie w standardzie deweloperskim.

Pierwszy etap osiedla Złotniki Park firmy BGR Deweloper jest gotowy. Jednocześnie trwa budowa kolejnego, którego zakończenie zaplanowano na czerwiec 2019 roku. Plusem inwestycji przy ul. Łagiewnickiej w Złotnikach jest jej kameralny charakter. W niskich, dwupiętrowych budynkach są dostępne mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od 48 do 79 m2.

W każdej klatce mieści się tylko 6 mieszkań. Wszystkie mieszkania na parterze otwierają się na prywatne zielone ogródki o powierzchni aż do 200 m2, a apartamenty zlokalizowane na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony. Do każdego z mieszkań funkcjonalna komórka lokatorska została wliczona w cenę zakupu. Poza garażami oferujemy w sprzedaży również miejsca parkingowe pod wiatami. Mieszkanie można kupić w standardzie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

Przejdź do strony: Filmy Youtube
Przejdź do strony: Ikony
Przejdź do strony: Panorama
Przejdź do strony: Wygodnie
Przejdź do strony: Szybkie połączenie z Poznaniem
Przejdź do strony: AKADEMOS
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Masz pytania?